Logo
Card image cap

SlivkiShow

I Богдан Кірса ​​- блогер, майстер летсплею та тролінгу. Він отримав значну частину своїх передплатників завдяки іскрометному гумору та самокритиці. Також прибирає лози, пустощі і створює кумедні меми. Відеоблогер народився 11 травня 1998 року в Україні. Відомо, що він переїхав до Києва с його сім'я, де він живе на час розвитку Інтернет-творчості. Він був ні відрізняється від звичайних хлопчиків. Коли в будинку з’явився перший комп’ютер, він негайно почали мерзнути в іграх. Разом зі своїми однолітками він проводив багато часу на перегляді YouTube розважальний контент. Обидва захоплення возз'єдналися в ідеї створення власного каналу. Богдан успішно закінчив школу і має хорошу ерудицію. Він завжди був активним студентом, цікавився наукою. Після школи хлопець обрав кулінарний напрямок для своєї середньої школи освіта. Батьки, спостерігаючи за діяльністю медіа свого сина, не заважали його прагненням. Підліток самостійно будував свою біографію. Навіть маленький Богдан вирізнявся своєю артистичністю та висячим язиком. Пізніше, в одному зі своїх відео, він скаже, що заробляє завдяки своїй балакучості. Він сміливо жартує не лише з очевидних речей, але й про себе самого. Наявність кота та знання 3-х мов - української, російської та англійської - виділяються з точних фактів.

Богдан Кірса - "бойовий черв'як" ретро-гри Першим псевдонімом Богдана було прізвисько "Данкар". Саме під цією назвою переважна більшість громадськість його знає. Він ввів поняття «Битва хробак "як характеристика його ролі в коментуванні та тролінгу комп'ютерні ігри. Youtuber дуже розумно і віртуозно супроводжує його роздуми з їдкими зауваженнями. Він не боїться критикувати сам при виконанні наступного завдання. На додаток до звичайних майнкрафт та інших ігор, передплатникам подобаються відео, де Данкар спілкується зі штучним інтелектом Аліса. Сюди також входять примітки з шкільні щоденники та зошити, в яких веселі замітки вчителів та учні виготовляються. Загалом у Богдана дуже тонке почуття аудиторія, знає, скільки років глядачеві, і точно потрапляє в неї сучасні тенденції.

Разом із реєстрацією на youtube Богдан організував платформу Вконтакте за спілкування зі своїм глядачем. Пізніше я підключив Instagram та Twitter. Таким чином, з 2013 року блогер систематично захоплює кілька соціальних мереж. Тут, крім репостів відеоепізодів, мемів та фотографій youtuber ' Особливо люблять власні винаходи. Почуття гумору та самоіронія молодих музикант вражає багатомільйонну аудиторію. Більше того, він видає лише унікальний зміст з його фотографіями та особистим досвідом. Богдан Кірса ​​та його дівчина Темою романтичних зв’язків Данкара є найгарячіший на своїй сторінці та група ВК. Доки восени 2019 року існували лише припущення щодо пристрасть ютубера. Але чуток ніколи не було підтверджено. Однак під час прямого ефіру на початку 2020 року , Богдан оголосив, що у нього є дівчина, і вони розлучилися на Новий рік Єва. Згідно з деякими коментарями, існує версія, що псевдонім улюблений Вконтакте - Лера Мілвер. Підходить жіноча частина шанувальників "бойового хробака" з власною версією біографії Богдана і пише фантастика. Образ youtuber присутній у головного героя фантазії, де він виступає як близький друг або навіть коханець.

Дівчина Богдан Кірса Рідкісне фото Богдана в компанії дівчини В даний час Данкар переживає депресію. У жовтні 2019 року Кірса бере участь у YouTube Gaming та ділиться фотографіями з події у своєму Instagram. Популярний канал продовжує рости та наповнюватися понад 550 кумедними відео. На початку 2020 року загалом понад 3,5 мільйона людей стежать за Данкаром діяльність. Основна частка, звичайно, на платформі YouTube.

At the end of 2019, the letterspeaker several times draws attention to his poor health. In February 2020, fans were completely worried, as Bogdan disappeared from the network for some time. He later posted a video of the appeal and added a textual explanation on social media. According to the blogger, he is having a difficult period with frequent mood swings. This was caused by a neurological disorder due to a wrong lifestyle. The guy is undergoing rehabilitation. He tries not to stop the work and not to deprive the viewer of stable content.

Comments (2):

iar7449

at 19:30 20.02.2020
This is a very interesting blogger! It captures very interesting content

Yaroslav

at 19:35 20.02.2020
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.